Kontakt
Styków, ul. Słoneczna 50
biuro@zapala.info
Tel.: +48 509 14 12 13

Firma

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „ZAPAŁA” swoją działalność rozpoczęło w 1991 roku. Firma jest jednym z dwóch największych producentów zabudów do przewozu żywych zwierząt w Polsce. Wykonuje zabudowy wielopoziomowe, przyczepy i naczepy. Specjalizuje się ponadto w kompleksowych remontach zabudów jedno i wielopoziomowych, przyczep i naczep do transportu żywych zwierząt, a także przyczep rolniczych.

Firma ZAPAŁA konsekwentnie od 29 lat wdraża strategię rozwoju opartą o nowoczesne technologie. W 2019 roku nawiązaliśmy stałą współpracę z Politechniką Świętokrzyską w dziedzinie wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie wykonywania zabudów. W 2020 roku w miejscowości Styków w gminie Brody uruchomiliśmy nowoczesny zakład spełniający najwyższe standardy produkcyjne, a firma zwiększyła zatrudnienie i rozszerzyła zakres świadczonych usług. Inwestujemy w kapitał ludzki, a wiedzę i umiejętności naszych pracowników wciąż modyfikujemy poprzez systematyczne zaznajamianie z innowacyjnymi standardami rynku. Dzięki tym inwestycjom dysponujemy zespołem najlepszych ekspertów w branży.

Przedsiębiorstwo ZAPAŁA to również profesjonalna firma transportowa specjalizująca się w przewozie zwierząt. Dzięki bogatej flocie samochodów jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Posiadamy ważne uprawnienia do przewozu żywych zwierząt powyżej 8 godzin.

Posiadamy certyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Translate »